GAMEDAY 16: SKLH ZDAR N/SAZ VS. ICE DRAGONS | 11/19

Mladší žáci suverénně vyhráli, starší se silným žďárským výběrem poprvé padli

12. KOLO MLADŠÍ ŽÁCI
SKHL ŽĎÁR NAD SÁZAVOU vs. ICE DRAGONS TELČ - 5:18 (2:5, 2:8, 1:5)
Střely na branku: 19:70
Branky ID: 1. Kelbl, 3. Šimánek (Loos), 4. Hlaváčová (Pytlík, David A.), 8. Sedláček (Kelbl), 18. Kelbl, 22. Marek (TS), 27. Šimánek, 27. Sedláček (Šimánek), 31. Kelbl (TS), 35. Sedláček (Šimánek), 36. Loučka (Šablaturová, David A.), 37. Sedláček (Šimánek), 40. Kelbl, 46. Loučka (Hlaváčová, Loos), 54. Marek (Šimánek), 56. Sedláček (Šimánek), 58. Střecha, 59. Šimánek (Marek)

15. KOLO STARŠÍ ŽÁCI
SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU vs. ICE DRAGONS TELČ - 5:4 (0:3, 3:1, 2:0)
Střely na branku: 36:42
Branky ID: 10. Kadlec P. (Chruslinski, Železný), 18. David V., 19. David V. (Kadlec P.), 23. Železný

2022 11 06 foto2

OHLASY JAROMÍRA PYTLÍKA PO UTKÁNÍ:

MŽ – „Mladší mi dělají poslední dobou radost, už při včerejším předzápasovém tréninku jsem říkal, že si to pomalu sedá… Dnes jsme předváděli krásný hokej a naše hra byla plná krásných kombinací. Jen tak dále!“

SŽ – „Dnešní soupeř nehrál ve vyšších kategoriích, a tak jsme čekali silnou sestavu a těžké utkání. Do utkání jsme vstoupili výborně a po první třetině jsme vedli 3:0 ve 30.minutě svítil příznivý stav 4:1. Bohužel jsme se v závěru nevyvarovali chyb, které dokázal soupeř potrestat a souběžně jsme neproměnili ani spoustu vyložených šancí. Nutno podotknout, že výraznou zásluhu na výhře soupeře měl soupeřův brankář Holý a střelec 4 branek Klíma. Krásné a svižné utkání se 78 střelami na branku se muselo líbit. S naším výkonem jsem spokojen, jen mě mrzí neproměněné šance a poměrně laciné branky, které padly po našich chybách. Pro náš mladý tým jsou to ale cenné zkušenosti, vice takových utkání!“