Loading color scheme

Abramovič Jan

Abramovič Jan

hráč ročníku 2014

Honza začal s hokejem v pěti letech ve Vrchlabí. Jeho velkým hokejovým vzorem je David Musil, se kterým by si přál jednou zahrát bok po boku. Ve volném čase rád lyžuje, jezdí na snowboardu, hraje stolní tenis a zdolává umělé lezecké stěny. Jeho snem je hrát ve finském týmu Jokerit Helsinky a pracovat na horské službě. Honza je nejmladší z akademie, radost s ním pracovat, vždycky má všetečné dotazy a dokáže trenéry rozesmát, takové sluníčko akademie.

Čížek Max

Čížek Max

hráč ročníku 2010

Max s hokejem začal v pěti letech, když ho upřednostnil před “pomalým“ fotbalem a chtěl by u něj zůstat i po své kariéře jako trenér. Mezi jeho vzory patří například Jaromír Jágr, Tomáš Hertl či David Pastrňák. Ve svém volném čase rád jezdí na kole, plave a běhá. Občas si také zahraje malé epizodní role v seriálech. Max přišel do akademie v průběhu sezóny 2022/23, zatím se sžívá s náročným programem akademie, herně je univerzálem i před ním je spousta práce.

David Antonín

David Antonín

hráč ročníku 2012

Tonda začal své hokejové dovednosti sbírat ve Sportu Vysočina. Jeho hokejovým vzorem je obránce Petr Buzek. Tonda je u nás již delší dobu a je to na jeho hře znát. Patří k oporám mladších žáků, je pracovitý, cílevědomý, je zatím univerzálem, na kterého je spoleh. Hraje zodpovědně, zdobí ho výborná defenzívní činnost. Věříme, že v našem programu zaznamená velký progres.

David Vilém

David Vilém

hráč ročníku 2010

Vilém začal s hokejem v Jindřichově Hradci. Oblíbeným hráčem je Tomáš Hertl a týmem jeho San Jose Sharks. Ve volném čase se rád věnuje historii. Vilém je jedním z hráčů, který zaznamenal v naší akademii velký progres. Má velice dobré a efektivní zakončení, pohotovou hru v předbrankovém prostoru kterou zužitkuje zejména při tečování a dorážkách, ale dokáže pro spoluhráče vytvořit i spoustu šancí. Potřebuje zapracovat na ještě větším pohybu, rychlosti a síle. Věříme, že časem v akademii rozvine svůj potenciál ještě více.

Kadlec Jakub

Kadlec Jakub

hráč ročníku 2011

Kuba se k hokeji poprvé dostal v necelých čtyřech letech. Trénoval v Havlíčkově Brodě, odkud spolu s bratrem přestoupil do ICE DRAGONS Telč. Jeho oblíbeným hráčem je Jakub Voráček, rád chodí na ryby a hraje na počítači. Jakub je stálicí akademie, díky bratrovi v ní byl již s předstihem a je to na něm ve všech dovednostech i herních činnostech vidět. Je absolutním vítězem HTA TEST campu 2022, což je zatím asi jeho největší dosavadní úspěch. Je pracovitý, cílevědomý, má potenciál. Uvidíme jak ho v akademii rozvine, jeho výkonnost má stále stoupající tendenci.

Kelbl Šimon

Kelbl Šimon

hráč ročníku 2011

Šimon je na bruslích už od dvou a půl let a od prvních kroků se nemohl dočkat svých prvních hokejových zápasů. Jeho vzory jsou Jaromír Jágr a Alex Ovechkin. Když není zrovna na ledě, věnuje se parkurovému skákání a trampolíně. Šimon je také v programu akademie delší dobu a na jeho dovednostech i hře je to znát. Je oporou mladších žáků, ale díky velmi dobré střele se dokáže prosazovat i ve starší kategorii. Je jedním z velmi perspektivních mladších hráčů. Pracujeme na nasazení po celé utkání a defenzívní činnosti.

Loos Jiří

Loos Jiří

hráč ročníku 2012

Jirka udělal první kroky na ledě v necelých čtyřech letech a to v brněnském krasobruslařském oddíle. Půl roku poté si šel vyzkoušet hokej do týmu HC Kometa Brno, kde nakonec trénoval a hrál 6 let až do přestupu do ICE DRAGONS Telč. Jeho oblíbený tým je Washington Capitals a z českých Kometa Brno, oblíbené číslo 8, hráčskými vzory pro něj jsou Alex Ovechkin a Cale Makar. Jako každý kluk má sen a to zahrát si v NHL nebo reprezentaci. Ve volném čase s největší oblibou rybaří. Jirka k nám přišel letos, dostal do své hry novou chuť a na ledě je to vidět. Dostává velký prostor, těšíme se na jeho vývoj.

Marek Matyáš

Marek Matyáš

hráč ročníku 2012

Matyáš chtěl na led už jako batole, a tak ho jeho tatínek musel vozit v náručí. Ve čtyřech letech začal hrát v Kometě Brno, když předtím denně hokej sledoval v TV. Po prvním tréninku bylo jasno, co bude jeho největším koníčkem. Matyášův sen je zahrát si jednou v NHL, možná i proti jeho vzoru, kterým je Connor McDavid. Matyáš intenzivně spolupracuje s projektem Hockey Talent Academy, a tak byl na očích i trenérům akademie ICE DRAGONS. Do akademie okamžitě zapadl, jsme rádi, že se můžeme podílet na rozvoji Matyáše, potenciál určitě má.

Ondráček Václav

Ondráček Václav

hráč ročníku 2010

Vašek pochází z Telče, kde s hokejem začal v šesti letech. V té době se věnoval aktivně judu, před kterým dal ale přednost právě hokeji. V akademii Jaromíra Pytlíka hraje od roku 2022. Když není zrovna na zimáku, tráví volný čas u počítače s kamarády. Vašek nastoupil do akademie až letos, a tak nás čeká spoustu práce. Je pracovitý a cílevědomý, věřím, že v programu zaznamená výrazný progres.

Petrová Zoe

Petrová Zoe

hráka ročníku 2008

Zoe začala hrát hokej se svým bratrem v osmi letech v Jindřichově Hradci, kde se nejprve věnovala krasobruslení. Nakonec ale zvítězil hokej, ve kterém pokračovala ve Veselí nad Lužnicí před svým přesunem mezi telčské draky. Jejím snem je zahrát si za českou hokejovou reprezentaci, ve volném čase se věnuje karate a ráda si čte. I Zoe je příkladem toho, že necílíme pouze na kluky a pracujeme se všemi, co chtějí rozvíjet svůj potenciál. Postupem času se začíná čím dál tím více osmělovat a na její hře je to znát. Hraje na pozici obránkyně, potřebuje zlepšit vedení kotouče a střelbu.

Pytlík Patrik

Pytlík Patrik

hráč ročníku 2013

Patrik začal s hokejem díky svým dvěma bratrům, ve kterých měl hokejový příklad a nyní působí v HC Rytíři Kladno. V mladších kategoriích trénoval s akademií a hrál za SK Telč. Až letos se dostal do kategorie, ve které hraje tým akademie, dostává jako mladší poměrně slušný prostor a na jeho hře je to znát. Patrik hraje do kombinace, musí však zlepšit pohyb a udržet nasazení po celou dobu utkání. Věříme, že letošní sezóna nastartuje progres v jeho hře.

Sedláček Petr

Sedláček Petr

hráč ročníku 2012

Petr začal nejprve s fotbalem a to v pěti letech. Až o rok a půl později si zkusil hokej, který ho uchvátil. Začal hrát v Jindřichově Hradci, od listopadu 2021 je členem akademie ICE DRAGONS. Jeho snem je hrát za jeho oblíbený tým, kterým je Verva Litvínov. Rád rybaří a hraje basketbal a fotbal. Peťa je velmi talentovaný, má velmi dobrý pohyb, razantní střelu a je to velmi hbitý bruslař. Je oporou mladších žáků. Potřebuje zapracovat na bruslení pozadu. Věříme, že naplno rozvine svůj potenciál v naší akademii.

Skořepa Vojtěch

Skořepa Vojtěch

hráč ročníku 2012

Vojta začal hokej hrát v šesti letech v Jindřichově Hradci, když jeho rodiče hledali kolektivní sport, kam by zapadl, a který by jej bavil. Jeho nejoblíbenějšími hráči jsou Sydney Crosby, David Pastrňák a Alex Ovechkin. Když nemá hokejku v ruce, tak rád hraje stolní tenis, sbírá hokejové a Pokémon kartičky. Vojta je kluk, který dostal v naší akademii šanci, prostor a klid. Je krásné sledovat, jak se herně neustále více a více osměluje.

Střecha Patrik

Střecha Patrik

hráč ročníku 2011

K hokeji se Patrik dostal poprvé na přelomu šesti a sedmi let. Začínal v klubu HC Kometa Brno a za vzor má Martina Nečase. Součástí akademie ICE DRAGONS je již druhou sezónou. Hokejovým snem Patrika je hrát na profesionální úrovni a stále se tímto sportem bavit. Volné chvilky rád tráví rybařením. Patrik dostal přestupem do akademie novou chuť a náboj do své hry. Dostává velký prostor a jeho hra se stále zlepšuje.

Šimánek Samuel

Šimánek Samuel

hráč ročníku 2012

Sama přivedl k hokeji jeho taťka ve čtyřech letech. Začal chodit na nábor a poté hrál v HC Střelci Jindřichův Hradec. Od počátku své kariéry má za vzor Davida Pastrňáka, z toho důvodu je jeho oblíbené číslo 88 a tým Boston Bruins. I ve volném čase má neustále hokejku v ruce a in-line brusle na nohou. Samuel je jedna z výraznějších osobností naší akademie, která potřebuje dobré vedení. V akademii za velmi krátkou dobu udělal velký progres ve své hře, ale prospívá to i jeho osobnostnímu vývoji.

Štancl Samuel

Štancl Samuel

hráč ročníku 2011

Sam začal s hokejem v šesti letech v klubu SK Telč. Do branky se přesunul v devíti letech a už u toho zůstal. Brankářským vzorem je pro Sama Marc-André Fleury a jednou by si chtěl zahrát za svůj oblíbený tým NHL Vegas Golden Knights. Svůj volný čas věnuje cyklistice a rubikové kostce, jednou by chtěl dosáhnout kromě svých hokejových cílů také dobrého vzdělání v oboru, který ho bude bavit. Samuel je pracovitý a cílevědomý, je perspektivním brankářem naší akademie.

Tomšík Viktor

Tomšík Viktor

hráč ročníku 2011

Viktora k hokeji přivedl jeho otec ve čtyřech letech v klubu HHK Velké Meziříčí, odkud také do ICE DRAGONS přestoupil. Od té doby hokejem žije a je velmi rád za svou šanci v telčské akademii. Pokud zrovna netrénuje, rád si zahraje florbal či tenis, jezdí také na kole a na snowboardu. Viktor přišel do akademie z regionu, je v akademii poměrně krátce, věříme, že jeho čas přijde.

Železný Dominik

Železný Dominik

hráč ročníku 2011

Dominik začal s hokejem ve čtyřech letech ve Znojmě. Od dvou let chodil na zápasy A-týmu, a tak byla jeho budoucnost více než jasná. Jeho oblíbeným týmem je Edmonton Oilers, oblíbeným hráčem pak logicky Connor McDavid, ale i Patrick Kane či Martin Nečas. Když zrovna netrénuje, rád si zahraje fotbal či florbal. Jeho hokejové sny jsou jen ty nejvyšší a to zahrát si v NHL a získat Stanley Cup. Jsme rádi, že je Dominik v našem programu, právě pro takhle dovednostně vybavené hráče je program akademie dalším stupínkem v jejich rozvoji. Je krásné pozorovat, jak si Dominik hokej užívá a to nejen ve hře, ale i na trénincích. I Dominikovi pomáhá v jeho rozvoji agentura GMG.

Address:

Tyršova 292
588 56 Telč

Phones:

+420 775 559 055
+420 702 131 647
+420 774 724 243

Email address:

info@hockeytalent.cz