Loading color scheme

JAROMÍR PYTLÍK

majitel / hlavní trenér

Je hlavním trenérem a zakladatelem telčské akademie ICE DRAGONS, absolventem mnoha zahraničních stáží zejména v Kanadě a ve Finsku, autorem odborných publikací k trénování v ledním hokeji a lektorem vzdělávání trenérů v ledním hokeji. Kromě samotného trénování se věnuje detailní metodice a náplni tréninků. Sám je zakladatelem hlavního partnera evropské akademie Hockey Talent Academy.

JAN RADOSTA

kondiční trenér

Kondiční trenér akademie Jan Radosta je absolventem hokejové školy Jaromíra Pytlíka. Jeho kondiční tréninky hráčům poskytují úplně nový pohled na přípravu mimo led. Špičkové programy, které pro hráče připravuje, se drží nejnovějších trendů a využívají přístroje a pomůcky, jež používají při své přípravě ti nejlepší sportovci včetně týmů zámořské NHL.

ADAM KALAJ

dovednostní trenér

Trenérem, který je zaměřený na konkrétní dovednosti hráčů, je Adam Kalaj. Kromě mládežnických reprezentací si zahrál také ve Finsku, kde nastoupil do celkem čtyřech sezón. Odmala využíval tréninkových programů Jaromíra Pytlíka nejen v Hockey Talent Academy, ale dokonce i mateřském klubu, takže i on zná práci a vizi akademie z osobní zkušenosti.

TOMÁŠ KOBERA

trenér brankářů / vedoucí týmů

Gólmanský program pro brankáře akademie připravuje Tomáš Kobera, který je mladým perspektivním trenérem, jenž využívá nejmodernější tréninkové metody. Pracuje i s brankáři nad rámec akademie v projektu Hockey Talent Academy. Mimo to zastává také funkci vedoucího týmů a stará se o správný interní chod akademie, její prezentaci, komunikaci s hráči a jejich zázemí.

JAKUB KÖVER

dovednostní trenér

Dovednostním trenérem akademie je mládežnický slovenský reprezentant Jakub Köver, který v mládí rovněž využíval programů hokejové školy Jaromíra Pytlíka. Jakub během své kariéry prošel mládežnickými reprezentacemi Slovenska a v posledních letech působil v barvách znojemských Orlů, kterým pomohl k vysněnému postupu. V ICE DRAGONS získal pozici dovednostního trenéra a patří tak k dalším mladým členům trenérského týmu akademie.

Address:

Tyršova 292
588 56 Telč

Phones:

+420 775 559 055
+420 702 131 647
+420 774 724 243

Email address:

info@hockeytalent.cz