Loading color scheme

Vybavení

V našich trénincích jsou používány jen ty nejmodernější prostředky, které využívají nejlepší týmy světa, jak na ledě, tak na suchu!

Zázemí

Naše tréninková hala disponuje 5 kamerovým systémem pro detailní rozbor hry. Hráči mají k dispozici moderní kabinu s několika obrazovkami pro přenos informací. Využíváme moderní sportovní areál a posilovnu pro OFF-ICE.

Individuální přístup

Byť je hokej kolektivní hrou, zaměřujeme se na jednotlivce. Každý hráč přesné informace o své výkonnosti a kromě dokonalé zpětné vazby, má také k dispozici individuální rozvojový plán. Cílem našeho snažení je vychovat rozdílového hráče pro vrcholový hokej. A jelikož už se nám to povedlo, dobře víme o čem mluvíme.

Kompletní trenérský tým

Mezi našimi trenéry nechybí mládí, zápal a nasazení, ale také potřebné zkušenosti z nejvyšších hokejových soutěží! Všichni navíc dokonale znají plán a cestu celé akademie…

TRÉNINK V AKADEMII ZDARMA!

Nejčastější dotazy

Čím se liší program akademie od běžného programu v klubu?

Tak především cílením na jednotlivce, vše co se děje v akademii děláme s jediným cílem, vychovat rozdílového hráče, který však bude ctít veškeré zásady tohoto týmového sportu. Náš program je výrazně individualizován dle potřeb hráčů ve všech směrech.

Je možné si vyzkoušet trénink s hráči akademie?

Ano, můžete si přijet poprvé zatrénovat zcela ZDARMA, pokud chcete trénovat pravidelněji, můžete využít kombinovaného tréninku s akademií ICE DRAGONS, který nabízíme v e-rezervaci. Hráč si může hráč vyzkoušet denní tréninkový program, ve které je zahrnutý trénink nejen na ledě i mimo něj.

Kolik trenérů se stará o hráče akademie?

Trenérský tým ID čítá celkem pět trenérů, dva hlavní trenéry, kondičního a dovednostního trenéra a také trenéra gólmanů. Jejich seznam si můžete zobrazit na úvodní straně či v sekci OUR TEAM – COACHES

Jak jsou na tom hráči akademie se zápasy?

Kromě standartních soutěží pro mladší a starší žáky je akademie ICE DRAGONS Telč součástí také Dlouhodobé turnajové soutěže pro hráče ročníku 2009, kde se střetávají s týmy velkých klubů. Pro hráče ročníku 2011 a mladší, tedy kategorie mladších žáků, máme k dispozici CCM Ligu, ve které se akademie rovněž utká s velmi kvalitními týmy. Mimo tento program doplňujeme přátelská utkání a turnaje přímo v domácí hale. Hráčům i rodičům tak odpadá cestování a mají k dispozici kvalitní zázemí.

Address:

Tyršova 292
588 56 Telč

Phones:

+420 775 559 055
+420 702 131 647
+420 774 724 243

Email address:

info@hockeytalent.cz