Loading color scheme

Jakub KONEČNÝ

český reprezentant, extraligový útočník HC SPARTA PRAHA, hráč draftovaný týmem NHL Buffalo Sabres

Do akademie v Telči jsem přišel ve 14ti letech a od prvního dne jsem věděl, že jsem udělal velmi dobře. Bylo dobré, že se nejednalo jen o hokej, ale i o studium, které bylo přímo v Telči na SOŠ A GOB Telč, kde nám vycházeli vstříc a všichni učitelé nám velmi pomáhali. A také o stravu, kterou jsme měli rozdělenou každý den do 6-ti jídel. V akademii jsem strávil 2 sezony pod vedením pana trenéra Pytlíka a dalších trenérů, kteří měli zkušenosti s hokejem na nejvyšších úrovních. Tréninky měli skvělou úroveň a zaměřovaly se hodně na dovednosti hráčů, což je pro hráče v tomto věku velmi důležité. Samozřejmě se dbalo i na bruslení, ve kterém je pan Pytlík jeden z nejlepších trenérů vůbec. Dodnes tento projekt sleduji a líbí se mi, jak se každým dnem posouvá dál a dál. Akademie v Telči mě posunula v hokeji o velký krok dopředu a jsem za to velmi vděčný.

Robert BAČO

slovenský reprezentant, hráč nejvyšší juniorské Canadian Hockey League - WHL

Asi od 8 rokoch som začal chodiť na HTA dovednostné kempy pretože som vedel, že správna technika a rychlosť korčulovania je v špičkovom hokeji velmi potrebná. Tréningy su na vynikajúcej úrovni zamerané jak na detaily správneho korčulovania, tak aj na ostatné dovednoti. V 14-tich rokoch som prestupil k panovi Pytlikovi na akademiu ICE DRAGONS do Telče, kde som nadalej zdokonaloval svoje nedostatky. Na akademiu k nám chodili trénovať aj hokejisti z najlepších líg takže tréningy mali tempo a uroveň. Velmi mi to pomohlo!

Daniel Poizl

český reprezentant, extraligový obránce HC SPARTA PRAHA

Do tréninkové akademie Ice Dragons Telč jsem přišel v 15ti letech a nikdy toho nebudu litovat, provázanost škola-hokej byl hlavním důvodem. Díky programu který byl na každý den perfektně připravený jsem měl dostatek času věnovat se právě hokeji. Speciální tréninky, které byly zaměřené na techniku bruslení, dovednosti na puku, střelu a herní myšlení byly na vysoké úrovni právě díky trenérům, kteří dbali na každý detail. A týmové tréninky měli vždy kvalitu kvůli velké a správné konkurenci. Strava, ubytování, škola a HOKEJ je pro hokejistu v mladém věku to nejdůležitější a to vše jsem zde celé 3 roky měl a nic mi nechybělo.

Martin Berčík

útočník CHANCE ligy

Moje působení v akademii pana Pytlíka probíhalo v mých 16-ti letech. Byli jsme s klukama pilotní ročník, u kterého se vše formovalo v dnešní podobu. Je vidět velký posun HTC. Osobně jsem poznal hokej z jiného úhlu. Individuální přístup, nové tréninkové metody, celodenní program a lpění na individuální rozvoj hráče. Propojení školy, tréninku a volného času mělo přidanou hodnotu v podobě kamarádů na celý život. Byli jsme spolu dennodenně celý rok a kdyby se nesešla skvělá parta hráčů, trenérů a všech, kteří se o nás starali, nemělo by to takovou úroveň. Osobně mě to posunulo nejen jako hráče, ale i člověka a jsem moc rád za tuto zkušenost.

Address:

Tyršova 292
588 56 Telč

Phones:

+420 775 559 055
+420 702 131 647
+420 774 724 243

Email address:

info@hockeytalent.cz