Loading color scheme

If you need help, we have a list of frequently asked questions and answers. We strive to give you the best buying experience possible. Click a question below to view the answer.

Tak především cílením na jednotlivce, vše co se děje v akademii děláme s jediným cílem, vychovat rozdílového hráče, který však bude ctít veškeré zásady tohoto týmového sportu. Náš program je výrazně individualizován dle potřeb hráčů ve všech směrech.

Ano, můžete si přijet poprvé zatrénovat zcela ZDARMA, pokud chcete trénovat pravidelněji, můžete využít kombinovaného tréninku s akademií ICE DRAGONS, který nabízíme v e-rezervaci. Hráč si může hráč vyzkoušet denní tréninkový program, ve které je zahrnutý trénink nejen na ledě i mimo něj.

Trenérský tým ID čítá celkem pět trenérů, dva hlavní trenéry, kondičního a dovednostního trenéra a také trenéra gólmanů. Jejich seznam si můžete zobrazit na úvodní straně či v sekci OUR TEAM – COACHES

Kromě standartních soutěží pro mladší a starší žáky je akademie ICE DRAGONS Telč součástí také Dlouhodobé turnajové soutěže pro hráče ročníku 2009, kde se střetávají s týmy velkých klubů. Pro hráče ročníku 2011 a mladší, tedy kategorie mladších žáků, máme k dispozici CCM Ligu, ve které se akademie rovněž utká s velmi kvalitními týmy. Mimo tento program doplňujeme přátelská utkání a turnaje přímo v domácí hale. Hráčům i rodičům tak odpadá cestování a mají k dispozici kvalitní zázemí.

Address:

Tyršova 292
588 56 Telč

Phones:

+420 775 559 055
+420 702 131 647
+420 774 724 243

Email address:

info@hockeytalent.cz