Loading color scheme

ICE DRAGONS ACADEMY

Hokejová akademie ICE DRAGONS Telč pod vedením Jaromíra Pytlíka vznikla v roce 2018 a poskytuje hráčům špičkové podmínky pro jejich hokejový a osobní rozvoj s návazností na místní školy. Cílem akademie je dát mladým hráčům správný základ na přechod do dorostenecké kategorie, který jim dává šanci se uplatnit ve vrcholovém hokeji.

Hráči se účastní soutěží mladších a starších žáků. Akademie úzce spolupracuje s hokejovou akademií Hockey Talent Academy. Cílem projektu je zlepšit mladé hráče dovednostně, herně, ale i kondičně a připravit je na přechod do dorosteneckých kategorií. Jsme si jisti, že je v České republice spousta dobrých hráčů, avšak chybí jim špičkové podmínky a konkurenční prostředí, aby mohli ukázat své opravdové možnosti!

Na chodu akademie se podílí řada špičkových odborníků v oblasti dovednostní výuky, kondiční přípravy, videorozborů a stravovaní. Akademie má špičkový tréninkový plán blížící se plánu profesionálních hokejistů. V týdnu hráči absolvují 7 tréninků na ledě, 5 tréninků OFF-ICE včetně posilovny, četné zápasy hned v několika soutěžích a samozřejmostí program zaměřený na protažení a kompenzační cvičení. Dále je před každým tréninkem či zápasem zapracování pod dohledem kondičního trenéra.

Naše akademie spolupracuje s místní Základní školou Masarykova a s telčským víceletým gymnáziem. Díky této spolupráci naše tréninky navazují bezprostředně na školu a hráč tak nezmešká školu ani trénink.